Vytvárame lepšie podmienky pre hokejbalový klub

1 1500_1000

Hokejbal, dynamický a vzrušujúci šport, získava na popularite po celom svete. Pre tím či klub, ktorý túži dosiahnuť úspech a zlepšiť svoje výkony, je kľúčové mať k dispozícii najlepšie možné tréningové podmienky. Neudržiavaná plocha zhoršuje herný zážitok a výrazne zvyšuje riziko zranení. Preto sme sa rozhodli podporiť náš miestny hokejbalový klub SSC Salezko Sásová v ich snahách dosiahnuť ich vysnívané výsledky. Kto by nevedel čo je hokejbal, tak  hokejbal, niekedy nazývaný aj „streethockey,“ je rýchly šport hraný na ihrisku podobnom hokejovej ploche. Hráči používajú hokejku na to, aby si nahrávali malú hokejbalovú loptičku s ktorou sa snažia skórovať, čiže dať gól. Je to šport, ktorý vyžaduje rýchlosť, obratnosť a dobrú kontrolu lopty.

Klub SSC Salezko Sásová vznikol v roku 2020, má 53 hráčov a patrí k Saleziánom. Samotné ihrisko sa nachádza v krásnom areály, na okraji najväčšieho sídliska Sásová v Banskej Bystrici. Saleziáni tu pôsobia už veľa rokov. Ich stredisko sa za tie roky rozrástlo a stále rozrastá. Denne ho navštevuje mnoho mladých ľudí. Saleziáni sú kongregáciou založenou svätým Jánom Boscom v 19. storočí. Ich hlavným cieľom je pomáhať mladým ľuďom prostredníctvom vzdelávania a náboženskej výchovy. Saleziáni sú známi svojou oddanosťou práci s mládežou, zakladajú školy, sirotince a mládežnícke centrá po celom svete. Ich spiritualita je založená na systéme preventívnej pedagogiky, ktorá zdôrazňuje lásku, dôveru a radosť vo vzťahu s mladými ľuďmi.

Saleziáni nás oslovili ako profesionálov v obore o pomoc s vyčistením hracej plochy na ich novom hokejbalovom ihrisku. Po preskúmaní mnoho alternatív a technických parametrov, sme sa rozhodli kúpiť špeciálne navrhnutý vysávač, ktorý je schopný dôkladne čistiť povrch a odstraňovať prach, špiny a nečistoty. Vysávač, ktorý im pomôže udržiavať ich hraciu plochu v perfektnom stave sme im zapožičali na dobu neurčitú, aby si tak plochu mohli udržiavať vždy, keď bude treba. Počkali sme si  na prvé čistenie plochy, aby sme videli v praxi ako efektívne vysávač pracuje. Museli sme citlivo nastaviť výšku sacej hubice od hracej plochy tak, aby bol sací podtlak čo najefektívnejší. Podarilo sa nám odsať viac ako 60 kg jemného materiálu. Plocha po vysávaní ostala absolútne čistá.

Veríme, že naša investícia do hokejbalového klubu bude mať dlhodobý pozitívny vplyv a pomôže im dosiahnuť úspech na turnajoch a súťažiach. Tento krok nie je len naším spôsobom, ako podporiť miestny šport, ale aj spôsob, ako investovať do budúcnosti našej komunity.

Držíme palce všetkým hráčom a trénerom a sme hrdí, že sme súčasťou tejto skvelej komunity. Ak máte aj vy nápad alebo projekt, ktorý by ste chceli podporiť, neváhajte nás kontaktovať. Spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci a pomôcť miestnym športovým klubom rásť a rozvíjať sa.

© M.A.J.O.R Agency, s.r.o. 2023

Na slovenskom trhu
od roku 1994

Stovky spokojných partnerov v rôznych segmentoch podnikania

O nás

Ladíme so slovenskou
legislatívou

Naši klienti nie sú postihovaný kontrolnými orgánmi

Certifikáty a licencie

Vníname spoločenskú
zodpovednosť

Spoločne pomáhamé tým, čo pomoc potrebujú

Podporujeme