You are here:

Čistiace práce vo výškach

Čistiace práce vo výškach a údržba objektov

Čistota firemných objektov a budov priamo ovplyvňuje imidž firmy a jej vnímanie v očiach zákazníkov, partnerov a zamestnancov. Imidž spoločnosti sa odzrkadľuje nielen v kvalite ponúkaných služieb alebo produktov, ale aj v upravenosti a čistote.

Pravidelná údržba objektov taktiež predlžuje ich životnosť a minimalizuje náklady na opravy. Investícia do čistenia fasády, strechy alebo okien môže znížiť riziko dlhodobých škôd spôsobených nečistotami, vlhkosťou alebo inými environmentálnymi faktormi.

Čistá a udržiavaná budova zvyšuje svoju hodnotu. V prípade potreby predaja alebo prenájmu, je takýto objekt atraktívnejší pre potenciálnych zákazníkov.

Naše služby sú určené pre komerčné aj rezidenčné budovy, priemyselné zóny, administratívne komplexy a ďalšie objekty, kde je potrebné vykonávať čistiace práce vo výške nad 2,7 m.

Zabezpečujeme nasledujúce čistiace práce vo výškach

Čistenie okien

Ponúkame kompletné čistenie okien vo výškach vrátane rámov a parapetov.

Čistenie fasád

Máme dostatok skúseností s rôznymi typmi fasád – od betónu cez tehlu až po sklo. Pomocou moderných technológií a prístupových systémov vieme efektívne a bezpečne odstrániť nečistoty, machy alebo grafiti.

Údržba strechy

Pravidelná kontrola a čistenie strechy predlžuje jej životnosť a chráni pred možnými problémami s nákladnými opravami. Ponúkame odstránenie nečistôt, machu a snehu, ako aj kontrolu a opravu poškodených častí.

Čistenie solárnych panelov

Solárne panely potrebujú pravidelné čistenie, aby dosahovali maximálny výkon. Zabezpečíme ich efektívne fungovanie a predĺžime celkovú životnosť systému.

Čistenie reklamných objektov

Zabezpečujeme profesionálnu údržbu a čistotu reklamných pútačov aby plnili svoj primárny účel a robili vašej spoločnosti najlepšiu reklamu.

Sme profesionáli na čistiace práce vo výškach

Bezpečnosť

Naše pracovné postupy sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálnu bezpečnosť nás i vašich objektov.

Kvalita

Moderná manipulačná technika, ekologické čistiace prostriedky a osvedčené postupy sú zárukou najvyššieho štandardu čistiacich prác.

Flexibilita

Dokážeme sa prispôsobiť vašim individuálnym potrebám a termínom tak, aby dokonale zapadli do režimu Vašej spoločnosti.

Povedali o nás

Budeme Vašim spoľahlivým dodávateľom čistiacich prác vo výškach

Kontaktujte nás už dnes, radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.