You are here:

Tepovanie

Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

Efektivita na 1. mieste

Tepovanie je moderná a efektívna metóda čistenia kobercov a čalúneného nábytku, ktorá sa vyznačuje použitím vody, špeciálnych zariadení a prípravkov na odstránenie škvŕn, nečistôt a alergénov.

Tepovanie zabezpečuje dôkladné čistenie povrchových vrstiev aj hlbších štruktúr materiálov, čo prispieva k dlhšej životnosti kobercov. Znižuje riziko rozvoja baktérií a plesní v prostredí, čím sa zlepšujú hygienické podmienky. Táto metóda zanecháva po čistení na povrchoch miernu vlhkosť, takže sa skráti doba schnutia oproti iným tradičným spôsobom.

Našimi klientmi sú prevažne firmy, reštaurácie, hotely, kancelárie a iné podniky, kde je potrebné udržiavať vysoký štandard čistoty a hygieny.

Ako postupujeme pri tepovaní

Úvodné vyčistenie povrchu

Pred samotným tepovaním odstránime voľne ležiace nečistoty a prach z kobercov, pomocou vysávania.

Aplikácia čistiaceho prípravku

Na povrch nanesieme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý je navrhnutý na rozpustenie a uvoľnenie škvŕn a nečistôt.

Tepovanie

Po aplikácii prípravku nasleduje samotné tepovanie, kedy s použitím stroja s teplou vodou vykonáme hlboké čistenie materiálu. Stroj prechádza cez povrch a vtiera teplú vodu zmiešanú s čistiacim prostriedkom do štruktúry materiálu. Následne sa táto zmes odsáva späť do stroja, pričom odstraňuje aj nečistoty a alergény.

Sušenie

Po skončení tepovania je potrebné materiál nechať uschnúť. V závislosti od typu materiálu a vnútorných podmienok môže trvať niekoľko hodín alebo aj celý deň.
Tepovanie čalúneného nábytku

PREČO TEPOVANIE OD M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. ?

Skúsenosti od roku 2015

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme skúsenosti, ktoré sú zárukou najlepších výsledkov a náš cit pre detail je povestný.

Najmodernejšie vybavenie

Pravidelne investujeme do najmodernejších technológii a vysoká kvalifikovanosť je prvá a najväčšia výhoda našich zamestnancov.

Vysoký dôraz na ekológiu

Používame len overené a certifikované čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a minimalizujú negatívny vplyv na životné prostredie.

Povedali o nás

„Tepovanie predstavuje efektívne a spoľahlivé riešenie pre udržanie čistoty kobercov, čalúnených sedačiek, stoličiek a iných čalúnených povrchov v podnikoch. Pomáha chrániť investíciu do zariadenia, zlepšuje hygienické podmienky a prispieva k celkovému pohodliu a spokojnosti zamestnancov, zákazníkov či návštevníkov.“

Veľmi radi Vám pomôžeme s tepovaním

Staňte sa našim ďalším spokojným zákazníkom. Radi Vás prekvapíme kvalitou nášho tepovania.