You are here:

Dezinfekcia priestorov

Účinná, pravidelná a dlhodobá dezinfekcia

Dezinfekcia priestorov, hrá kľúčovú úlohu v udržiavaní dobrého zdravia a v prevencii šírenia chorôb v dnešnej modernej spoločnosti.

Dezinfekcia priestorov je nevyhnutným opatrením na udržanie hygieny a zdravia v rôznych prostrediach, ako sú domácnosti, pracoviská, školy, obchodné centrá alebo zdravotnícke zariadenia. Vzhľadom na aktuálny svetový vývoj a šírenie infekcií má väčší význam než kedykoľvek predtým.

Výhody dezinfekcie sú mnohostranné. Okrem toho, že sa odstraňujú škodlivé baktérie, vírusy a mikroorganizmy, dezinfekcia zníži riziko prenosu chorôb a pomôže udržiavať celkové zdravie jednotlivcov i komunity. Dezinfikované prostredie tiež prispieva k lepšej pohode a pocitu bezpečnosti.

ZABEZPEČUJEME ÚČINNÚ, PRAVIDELNÚ A DLHODOBÚ DEZINFEKCIU PRIESTOROV

Spolu s našimi upratovacími prácami realizujeme pravidelné hygienické zabezpečenie vnútorných priestorov proti vírusom, baktériám a plesniam. Používame najmodernejšie technológie a ekologické prostriedky bez obsahu chlóru a alkoholu, neškodné pre ľudí aj zvieratá.

V prípade dezinfekcie neexistujú kompromisy, preto sme dôslední a dezinfekciu vykonávame na všetkých plochách – na stoloch v kanceláriách, jedálňach, „food courtoch“, na povrchoch v kúpeľniach, umyvárňach, WC, kľučkách dverí, na zábradliach schodísk, klávesniciach PC, na bankomatoch, ovládacích paneloch výťahov a pod.

Špeciálna kategória dezinfekcie je dezinfekcia toaliet

Práve toaleta je miestom, kde dochádza k množeniu baktérií a choroboplodných zárodkov. Ak toaletu nečistíme pravidelne, tieto zárodky sa môžu množiť a rozšíriť do iných častí toalety, následne do častí ako sú podlahy, umývadlá, kohútiky a ostatné dotykové plochy. Takto znečistená toaleta bude mať negatívny vplyv na zdravie používateľov. Baktérie a choroboplodné zárodky, ktoré sa nachádzajú v nečistej toalete a v jej okolí, sa prenesú na ruky používateľov a môžu spôsobiť choroby.

Pravidelné čistenie toalety pomáha minimalizovať riziko infekcií a udržiavať zdravie používateľov.

Okrem hygienických dôvodov je dôležité udržiavať toaletu aj z estetických dôvodov. Čistá a voňavá toaleta prispieva k lepšiemu dojmu o priestoroch a zvyšuje celkovú úroveň hygieny.

Princíp elektrostatického obalenia

Princíp elektrostatického obalenia:
kladne nabité kvapky aplikovaného roztoku sa aktívne prichytávajú na záporne nabitý povrch

Dezinfekcia priestorov

POLYMÉROVÁ DEZINFEKCIA POVRCHOV – MODERNÉ METÓDA DEZINFEKCIE

Našim klientom chceme ponúkať najvyššiu kvalitu služieb, preto sme sa rozhodli pre polymérovú bezdotykovú dezinfekciu, ktorá prináša množstvo výhod oproti tradičným spôsobom dezinfekcie.

Vysoká účinnosť

Polymérová dezinfekcia je veľmi účinná pri ničení baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov na povrchoch. Použitie polymérových dezinfekčných prostriedkov zaisťuje vysokú úroveň dezinfekcie a pomáha minimalizovať riziko infekcie.

Dlhodobá ochrana

Polymérové dezinfekčné prostriedky vytvárajú ochrannú vrstvu na povrchu, ktorá zabraňuje prístupu a prichyteniu mikroorganizmov. Táto vrstva poskytuje dlhotrvajúcu ochranu, čo znamená, že dezinfikovaný povrch zostáva chránený pred mikróbmi dlhší čas (niekoľko dní).

Bezpečnosť

Polymérové dezinfekčné prostriedky sú často bezpečnejšie pre použitie v porovnaní s agresívnymi chemikáliami, ktoré sa tradične používajú na dezinfekciu povrchov. Sú navrhnuté tak, aby boli neškodné pre ľudí a zvieratá, a mnohé z nich sú bez zápachu a bez chuti.

Vhodná pre viac povrchov

Polymérové dezinfekčné prostriedky sú zvyčajne kompatibilné s rôznymi typmi povrchov, vrátane kovov, plastov, dreva, skla a ďalších materiálov. To umožňuje ich použitie na širokom spektre povrchov v rôznych prostrediach, ako sú nemocnice, školy, kancelárie, domovy a ďalšie.

Jednoduchá aplikácia

Polymérové dezinfekčné prostriedky sa zvyčajne aplikujú jednoduchým postrekom, utretím povrchu alebo použitím dočasnej ochranného náteru. Táto jednoduchosť aplikácie znižuje čas potrebný na dezinfekciu a uľahčuje použitie v rôznych situáciách.

Odolnosť voči umývaniu

Polymérové dezinfekčné prostriedky môžu byť odolné voči umývaniu a čisteniu povrchov, čo znamená, že ich účinnosť sa neznižuje pri bežných čistiacich postupoch.

DisiCLEAN – ŠPECIÁLNE VYVINUTÝ PRE DOKONALÚ DEZINFEKCIU

PREČO DEZINFEKCIU PRIESTOROV OD M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. ?

Skúsenosti od roku 2015

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme skúsenosti, ktoré sú zárukou najlepších výsledkov a náš cit pre detail je povestný.

Najmodernejšie vybavenie

Pravidelne investujeme do najmodernejších technológií. Vysoká kvalifikovanosť je prvá a najväčšia výhoda našich zamestnancov.

Vysoký dôraz na ekológiu

Používame len overené a certifikované čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a minimalizujú negatívny vplyv na životné prostredie.

Povedali o nás

„Pravidelná dezinfekcia priestorov vo firmách, školách a obchodných centrách, je kľúčová pre ochranu zdravia a bezpečnosti ľudí.“

Pomôžeme Vám udržať čisté a bezpečné prostredie

Pre vašich zamestnancov alebo zákazníkov a minimalizovať riziká vzniku chorôb a epidémií. Kontaktujte nás už dnes, radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na pravidelnú dezinfekciu priestorov