You are here:

Kaivac Cleaning Systems

Čistenie na najvyššej úrovni

No-Touch Cleaning System

Kaivac Cleaning Systems je americká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vývoj a výrobu inovatívnych čistiacich systémov a technológií. Vďaka svojim riešeniam získala povesť lídra v oblasti čistiacich technológií a jej produkty sú vysoko hodnotené pre svoju účinnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Systémy Kaivac sú navrhnuté tak, aby zlepšili úroveň čistoty a hygieny v komerčných, priemyselných a inštitucionálnych priestoroch, zatiaľ čo znižujú pracovnú námahu, čas a náklady.

Nedávna vedecká štúdia porovnala meraním likvidáciu baktérií v špárach dlaždíc čistiacu účinnosť plochých mopov s procesom Kaivac No-Touch čistenie. Výsledky ukázali, že NTC systém bol 60-krát účinnejší pri  odstraňovaní baktérií zo špár, ako umývanie mopom. Toto je dôkaz o nevhodnosti používania mopov na rizikových pracoviskách ako sú napr. WC, kuchyne, potravinárske prevádzky, nemocnice, a pod.

S využitím systémov, ako je No -Touch Cleaning System, dokážeme dosiahnuť úroveň čistoty a dezinfekcie, ktorá je oveľa vyššia ako pri tradičných metódach čistenia.

Jednou z najväčších výhod technológie Kaivac Cleaning Systems je schopnosť vykonať kompletné čistenie toaliet bez nutnosti dotyku s kontaminovanými povrchmi (No-Touch Cleaning System). To znižuje riziko prenosu baktérií a vírusov na personál a následne aj na ďalších používateľov toaletných priestorov. Tento spôsob čistenia tiež šetrí čas, keďže pracovníci nemusia stráviť dlhé hodiny čistením jednotlivých povrchov.

Vysokotlakový hadicový sprej integrovaný do systémov Kaivac, umožňuje účinné odstraňovanie špiny, nečistôt a iných nežiaducich látok z podláh, stien a ostatných povrchov toalety. V kombinácii so silným vysávačom, ktorý odstráni všetky nečistoty, dokáže systém Kaivac dosiahnuť hĺbkovú čistotu a zanechať priestor bez zápachu a baktérií.

Čistenie a upratovanie priestorov technológiou Kaivac
Okrem toho umožňuje systém Kaivac presné dávkovanie a aplikáciu chemikálií na povrchy, čím zabezpečuje optimálnu úroveň dezinfekcie. Aj táto vlastnosť prispieva k ochrane životného prostredia, keďže sa minimalizuje množstvo použitých chemikálií.

UNIVERZÁLNE ČISTENIE JEDINÝM ZARIADENÍM

Naši klienti oceňujú, že okrem čistenia toaliet je možné Kaivac NTC systém využiť v mnohých iných priestoroch budov, ako napr. kuchyne, schodištia, učebne, kancelárie, haly a ďalšie. Kaivac nielen je len dezinfekčný, ale aj čistiaci prístroj vhodný na hĺbkové čistenie podláh, obkladov stien a pod. rozšíriteľný o ďalšie príslušenstvo poskytujúce schopnosť čistiť koberce, tvrdé podlahy, okná a čalúnený nábytok kdekoľvek v budove.

TOALETY

Mopy a utierky nemôžu odstrániť dokonale špinu, baktérie, moč a biologické kontaminanty tak dokonale ako NTC systém. Naše systémy ponúkajú prvý dôstojný spôsob, ako dezinfikovať toaletu, bez osobného kontaktu tak, aby sa personál nedotkol kontaminovaných povrchov.

KUCHYNE

V kuchyniach dokáže NTC systém odstrániť všetky mastnoty, tuk a špinu zo všetkých priestorov. NTC zaistí dokonalú čistotu, bezpečnosť a zdravú kuchyňu.

UČEBNE

Systémy Kaivac sú prispôsobené pre potreby škôl. Podporujú radu rýchlych pripojení komponentov k riešeniu všetkých druhov čistenia, vrátane utierania prachu, vysávania, umývania podláh, stien, školských lavíc, čistenie možných fľakov a škvŕn, čistenie skriniek a mnoho ďalších vybavení.

SCHODIŠTIA

Schodište je veľmi komplikované pre čistenie, veľké množstvo rohov, zábradlí a zvislé steny stupňov neumožňujú dokonalé čistenie. NTC si s týmto problémom poradí. Stačí postriekať čistým roztokom, použiť kefy a odsať špinu pomocou stierky v dolnej časti schodišťa.

KOBERCE

Zariadenie Kaivac veľmi ľahko premeníme na čistič kobercov. Výkonné zariadenie pomocou kobercového detergentu prepláchne a vyčistí koberec a následne ho povysáva do sucha. Tak to je možné čistiť aj čalúnený nábytok. Ideálne pre rýchle riešenie problémov v reštauráciách a kanceláriách.

HALY A CHODBY

Použitie patentovanej KaiAuto širokej priestorovej stierky, umožní NTC zariadeniu vyčistiť podlahy do hĺbky takým spôsobom, že predĺži životnosť povrchu podláh. Sprejovaním čistiaceho roztoku na podlahy rozpustíme špinu a následne vysajeme do sucha. KaiAuto nám umožní dosiahnuť rýchleho čistenia hál a chodieb s vynikajúcim výsledkom.

Výhody technológie Kaivac Cleaning Systems pri čistení toaliet

Vyššia úroveň čistoty a hygieny

Systém dokáže efektívne odstrániť špinu, baktérie a vírusy zo všetkých povrchov toalety.

Zvýšená spokojnosť zákazníkov

Čisté a hygienické toalety sú dôležitým faktorom pre komfort a spokojnosť návštevníkov rôznych zariadení.

Úspora času a námahy

Inovatívna technológia umožňuje rýchlejšie a menej namáhavé čistenie, ako pri tradičných metódach.

Zníženie rizika prenosu infekcií

Bezdotykové čistenie znižuje možnosť prenosu baktérií medzi personálom a následne aj medzi používateľmi toaletných priestorov, čím garantuje odstránenie práceneschopnosti našich zamestnancov, aj zamestnancov našich zákazníkov, v obdobiach epidémií, napríklad Covid-19.

Šetrnosť k životnému prostrediu

Presné dávkovanie a aplikácia chemikálií znižuje ich spotrebu a záťaž na životné prostredie.

Povedali o nás

„Vďaka technológii Kaivac Cleaning Systems, je čistenie toaliet efektívnejšie, bezpečnejšie a šetrnejšie, čo prináša výhody pre personál, používateľov a životné prostredie.“

Sme tu, aby sme splnili Vaše najvyššie očakávania

Kontaktujte nás už dnes, radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku, na upratovanie a čistenie priestorov technológiou Kaivac Cleaning Systems.