You are here:

O nás

M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Na slovenskom trhu od roku 1994

Sme spoločnosť M.A.J.O.R. Agency s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. Ponúkame široké spektrum služieb, vrátane súkromnej bezpečnostnej služby, služieb poskytovania informátora, služieb čistenia, upratovania, dezinfekcie, komplexnej hygieny a starostlivosti o objekty.

Naše služby sú založené na odbornosti a praxi každého člena nášho tímu, dôslednosti, diskrétnosti a spoľahlivosti. Sme hrdí na svoju dlhoročnú históriu a skúsenosti, ktoré nám umožňujú ponúkať klientom stabilný a spoľahlivý servis poskytovaných služieb.

Jedným z našich hlavných pilierov je flexibilita a individuálny prístup k našim klientom. Uvedomujeme si, že každá spoločnosť má svoje špecifické potreby, priania, predstavy a požiadavky, preto sa snažíme porozumieť konkrétnym cieľom a očakávaniam každého zákazníka a prispôsobiť im naše služby v maximálne možnej miere.

Pečať MAJOR 30 rokov na trhu

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prioritou

Máme reputáciu spoľahlivého partnera

Za dobu pôsobenia takmer 30 rokov na trhu služieb sme získali reputáciu spoľahlivého partnera, ktorý dodržiava najvyššie štandardy etiky a integrity.

Naši zákazníci nám dôverujú

Sme osvedčeným partnerom, ktorý poskytuje profesionálne riešenia bez kompromisov.

Veríme a garantujeme dodržiavanie platných právnych noriem a legislatívy

Naši klienti nie sú postihovaní kontrolnými orgánmi. Vytvárame prostredie istoty, v ktorom budete mať priestor pre váš biznis.

STABILITA A KVALITA

Sme schopní poskytovať dlhodobú stabilitu uzatvorených kontraktov a vysoký štandard poskytovaných služieb.

Našu profesionalitu odmeňujú prejavenou dlhodobou dôverou domáce aj nadnárodné spoločnosti, s celoeurópskym významom

Svojim zákazníkom garantujeme nielen dlhoročné skúsenosti a odbornosť, ale aj jedinečný prístup k riešeniu problémov v oblasti súkromnej bezpečnostnej služby, upratovania, čistenia, dezinfekcie, dodávanie hygienického materiálu a poskytovania komplexnej správy, prevádzky a  údržby budov a objektov (prostredníctvom našich zmluvných partnerov), čo spolu garantuje zabezpečenie komplexných služieb, tak povediac z jednej ruky, v oblasti tzv. Facility Managementu. Sme pevne presvedčení, že práve kombinácia týchto faktorov nás robí ideálnym partnerom pre firmy, ktoré si cenia kvalitu, profesionalitu, maximálnu ústretovosť, spoľahlivosť, korektný a maximálne ústretový prístup, v rámci zaobstarania vysokej úrovne a dlhodobej udržateľnosti kvality požadovaných služieb.

PREČO BEZPEČNOSTNÉ SLUŽBY M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Na trhu od roku 1994

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme takmer 30 ročné poznatky a skúsenosti z rôznych prípadov a situácií v oblasti súkromnej bezpečnosti. Tam, kde konkurencia predvída, my sa spoliehame na naše skúsenosti a odbornosť. To je naša istota.

Spoľahlivosť

Nerobíme kompromisy a keď sa opýtate našich súčasných klientov, potvrdia Vám, že pri ochrane majetku a bezpečnostných službách zabezpečujeme služby spoľahlivo, na vysokej profesionálnej úrovni, v požadovanej a najmä dlhodobo udržateľnej kvalite.

Vždy ideme s dobou

Aj vďaka tomu, že držíme krok s najmodernejšími technológiami a zavedenými pracovnými postupmi, sme jedna z najstabilnejších spoločností (v stabilite personálu a kontraktov) v oblasti súkromnej bezpečnosti na Slovensku.

Na mieru vášmu biznisu

Individuálne potreby a požiadavky našich doterajších klientov, nás naučili porozumieť Vašim konkrétnym cieľom, požiadavkám a očakávaniam, s pokorou a maximálnym rešpektom.

Legislatíva a štandardy

Naši klienti dôverne poznajú spoločnosť M.A.J.O.R. Agency, s.r.o., ako spoločnosť s vysokou mierou rešpektovania, dodržiavania a uplatňovania platných zákonných noriem a legislatívy. Disponujeme potrebnými licenciami a certifikátmi. Kvalita nami poskytovaných služieb vyhovuje medzinárodným normám kvality. V dodržiavaní, rešpektovaní a uplatňovaní zákonných noriem sme lídrom v bezpečnostných službách v Slovenskej republike.

Etika, diskrétnosť

Najvyššie štandardy etiky a integrity sú pre nás samozrejmé. Plníme si svoje záväzky, zachovávame dôvernosť, aby sme boli Vašou oporou a spoľahlivým partnerom v každej situácii.

Povedali o nás

SBS pre firmy a organizácie

V segmente bezpečnostných služieb patríme na Slovensku medzi najspoľahlivejších dodávateľov. Zvyšujeme úroveň ochrany majetku našich klientov, minimalizujeme potenciálne straty a škody.

Pravidelné upratovanie prevádzok

Pomôžeme vám udržiavať hygienicky čisté, zdravé pracovné prostredie, ktoré prispeje k vyššej produktivite, pohodliu a dosiahnutiu maximálne možného hygienického štandardu a komfortu celej spoločnosti.