You are here:

Pravidelné upratovanie prevádzok

Profesionálne upratovacie služby

Cleaning Services

Profesionálne pravidelné upratovanie, čistenie a dezinfekcia sú neoddeliteľnou súčasťou prevádzky úspešných firiem a podnikov. V dnešnej dobe je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým zabezpečiť čisté a bezpečné pracovné prostredie ako pre zamestnancov, tak aj pre zákazníkov.

Čisté a upratané prostredie pôsobí pozitívne na morálku zamestnancov, zvyšuje ich produktivitu a spokojnosť. Pre klientov je čistota často synonymom kvality služieb a profesionality, čo môže významne ovplyvniť ich rozhodnutia pri výbere dodávateľa. Investícia do týchto služieb sa oplatí nielen vo forme lepšej kvality práce, ale aj v dlhodobej udržateľnosti podnikania.

Profesionálne upratovacie služby

Profesionálne upratovacie služby zvyšujú celkovú atraktivitu a pohodlie prevádzky

Profesionálne upratovacie, čistiace a dezinfekčné služby zabezpečujeme od roku 2015

Pravidelné upratovanie zabezpečujeme pre rôzne typy objektov, vrátane obchodných centier, výrobných podnikov, kancelárií, nemocníc, reštauračných zariadení, škôl a ďalších komerčných priestorov. Udržujeme vysoké hygienické štandardy, ktoré pomáhajú chrániť zdravie ľudí a vytvárajú príjemné prostredie.

Každý objekt má svoje špecifické potreby a požiadavky, preto pristupujeme ku každému projektu individuálne a zameriavame sa na jeho jedinečné potreby. Zabezpečujeme nasledujúce upratovacie služby.

Našimi klientmi sú Business & Shopping centrá, terminály pre autobusovú a vlakovú dopravu, organizácie štátnej a verejnej správy, výrobné podniky, nemocnice a polikliniky, správcovské spoločnosti bytov a domov, bytové podniky a bytové družstvá, spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov, hotely, penzióny, rekreačné zariadenia.

PRAVIDELNÉ – PROFESIONÁLNE UPRATOVANIE PREVÁDZOK

Zabezpečujeme pravidelné upratovacie, čistiace a dezinfekčné služby, podľa dohodnutého harmonogramu realizácie prác, v závislosti od charakteru jednotlivých prevádzok. Pravidelnosť vykonávania jednotlivých prác a služieb sa realizuje v denných, týždenných, mesačných, štvrťročných, polročných a ročných intervaloch/periodicitách. Súčasťou prevádzkovania upratovacích, čistiacich a dezinfekčných služieb našou spoločnosťou, je aj vypracovávanie prevádzkových a sanitačných poriadkov (HCCP).

ČISTENIE PO STAVEBNÝCH PRÁCACH

Je posledný a nevyhnutný krok po dokončení akejkoľvek rekonštrukcie či výstavby. Dôkladne odstránime nečistoty od stavebného materiálu a pripravíme priestor na každodenné použitie.

DEZINFEKCIA, DESINSEKCIA, DERATIZÁCIA

Poskytujeme komplexné DDD služby v zákonom stanovených termínoch – obdobiach. K realizácii DDD služieb používame ekologické prípravky a moderné technológie.

KAIVAC CLEANING SYSTEMS

Bezdotyková strojná dezinfekcia sociálnych zariadení, ktorá zvýši hygienu, skráti čas potrebný na čistenie a minimalizuje použitie chemikálií a vody.

VÝŠKOVÉ ČISTIACE PRÁCE

Zabezpečujeme profesionálne priemyselné výškové čistenie okien, presklených častí, fasád a pod. Bezpečne, ekologicky a s dokonalým výsledkom.

ŠPECIÁLNE ČISTENIE SILNO ZNEČISTENÝCH PLôCH

Ovládame profesionálne procesy a techniky, pomocou ktorých odstránime aj tie najväčšie nečistoty, mastnoty, plesne či grafiti, bez poškodenia povrchu.

Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

Odstránime nečistoty, prach, alergény, obnovíme vzhľad materiálov, predĺžime ich životnosť a zlepšíme kvalitu vzduchu v interiéri.

Vysávanie vo výškach technológiou SpaceVac

Až do výšky 12 m od pevnej úrovne podlahy, bez použitia lešenia. Aj na tých najťažšie dostupných miestach ako sú stropy, svetlá či vzduchotechnika odstránime nečistoty a prach.

Čo získate pravidelnými upratovacími službami?

Znížime šírenia infekcií, baktérií, vírusov a iných patogénov. Dôležité najmä v prostrediach, kde je vysoká frekvencia ľudí, ako sú nemocnice, školy, obchodné centrá, alebo kancelárie. Taktiež zvýšime kvalitu vzduchu, čo má pozitívny vplyv na osoby s dýchacími problémami a alergiami.

Pravidelným upratovaním ochránime váš majetok a znížime náklady na opravy. Povrch a materiály podláh, kobercov alebo nábytok si predlžujú svoju životnosť, udržia svoj pôvodný vzhľad a kvalitu.

Upratovacie služby zvýšia vašu produktivitu a celkovú pohodu zamestnancov. Lepšie pracovné výsledky sú výsledným efektom, ktorý určite oceníte.

Pravidelné upratovacie služby predstavujú menšie náklady ako finančne náročnejšie hĺbkové čistenie.

PREČO UPRATOVACIE SLUŽBY OD M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. ?

Skúsenosti od roku 2015

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme skúsenosti, ktoré sú zárukou najlepších výsledkov a náš cit pre detail je povestný.

Najmodernejšie vybavenie

Pravidelne investujeme do najmodernejších technológii, vysoká kvalifikovanosť je prvá a najväčšia výhoda našich zamestnancov.

Vysoký dôraz na ekológiu

Používame len overené a certifikované čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a minimalizujú negatívny vplyv na životné prostredie.

Povedali o nás

„Veríme, že náš efektívny upratovací a čistiaci servis – profesionálne upratovanie je správnou a návratnou investíciou do zdravia a spokojnosti Vašich zamestnancov a klientov“.

Spoľahnite sa na nás, sme M.A.J.O.R. Agency, s.r.o.

Sme tu, aby sme Vám pomohli udržiavať  hygienicky čisté, zdravé a príjemné pracovné prostredie, ktoré prispeje k Vašej produktivite, pohodliu a dosiahnutiu maximálne možného hygienického štandardu a komfortu celej spoločnosti. Ak sme Vás zaujali, poďme sa nezáväzne porozprávať o prípadnej vzájomnej spolupráci, v oblasti zabezpečenia pravidelného upratovania, čistenia a dezinfekcie vo Vašej spoločnosti.