You are here:

Upratovanie po stavebných prácach

Posledný krok zvládneme za vás

Upratovanie po stavebných prácach

Každý, kto sa aspoň raz zúčastnil na stavebných prácach alebo rekonštrukcii, vie, aký neporiadok môže táto činnosť spôsobiť. Prach, špina, stavebný materiál a rôzne nečistoty, sú bežnou súčasťou každej stavby.  Ponúkame Vám upratovanie po stavebných prácach, maliaroch, predkolaudačné –  kolaudačné upratovanie a generálne upratovanie. Ušetríme Váš čas a energiu, ktorú Vám z veľkej miery vyčerpali samotné stavebné práce.

Zamestnávame skúsených a kvalifikovaných pracovníkov, ktorí sú dôkladne vyškolení v najmodernejších postupoch a technológiách. Vďaka tomu dokážeme zabezpečiť dokonalý výsledok do najmenších detailov.

Nechceme iba upratať Váš objekt, ale aj dbať na jeho dlhodobú udržateľnosť a životné prostredie. Preto pri našom upratovaní používame ekologické čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné nielen k prírode, ale aj k materiálom, povrchom a Vášmu zdraviu.

Upratovanie po rekonštrukcii

Garantujeme najlepšiu kvalitu čistenia a upratovania po stavebných prácach

S našou službou postavebného upratovania sa môžete spoľahnúť na bezproblémový priebeh celej akcie. Naše skúsenosti a odbornosť nám umožňujú prispôsobiť sa každej situácii a efektívne riešiť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

PREČO UPRATOVACIE SLUŽBY OD M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. ?

Skúsenosti od roku 1994

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme skúsenosti, ktoré sú zárukou najlepších výsledkov, náš cit pre detail je povestný.

Najmodernejšie vybavenie

Pravidelne investujeme do najmodernejších technológií. Vysoká kvalifikovanosť je prvá a najväčšia výhoda našich zamestnancov.

Vysoký dôraz na ekológiu

Používame výhradne overené a certifikované čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Povedali o nás

„Investícia do kvalitného postavebného čistenia a upratovania, sa Vám vráti nielen vo forme dokonale čistých a uprataných priestorov, ale aj v lepších podmienkach pre Váš život či, podnikanie. Neváhajte a zverte starostlivosť o Váš nový domov, kanceláriu či firmu do rúk našich odborníkov – budete spokojní!“

Sme tu, aby sme splnili Vaše najvyššie očakávania

Kontaktujte nás už dnes, radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku, na jednorazové postavebné čistenie a upratovanie.