You are here:

Špeciálne čistenie silno znečistených podláh

PROFESIONÁLNE POSTUPY A PRÍPRAVKY

Odstránenie hlboko zakorenených nečistôt a škvŕn z rôznych druhov podlahových krytín si vyžaduje špeciálne čistiace metódy a postupy. Ide o komplexný prístup, ktorý kombinuje ručné aj strojové čistenie s použitím profesionálnych prípravkov a technológií. Výsledkom je nielen očista podlahy a jej dlhotrvajúci estetický vzhľad ale aj ochrana proti opätovnému znečisteniu a poškodeniu.

Špeciálne čistenie silno znečistených podláh zabezpečujeme pre rôznych klientov – od domácností po komerčné priestory ako sú obchody, reštaurácie, hotely, kancelárie, školy či zdravotnícke zariadenia. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí majú problém s udržaním podláh v optimálnom stave alebo potrebujú dôkladné čistenie po rekonštrukcii alebo inom zásahu do priestoru.

Čisteni podláh

Výhody čistenia silno znečistených podláh

Vyčistením podláh zlepšíme nielen vizuálny dojem z prostredia, ale aj hygienické podmienky, keďže odstránime prach a mikroorganizmy. Profesionálne postupy a prípravky chránia podlahy pred opotrebením a poškodením, preto je ďalším bonusom aj predĺženie životnosti podlahovej krytiny. Okrem estetických a hygienických prínosov, sa jedná aj o investíciu do predĺženia životnosti podlahy a celkového prostredia.

PREČO M.A.J.O.R. Agency, s.r.o. ?

Skúsenosti od roku 1994

Nehráme sa na profesionálov, sme profesionáli. Máme skúsenosti, ktoré sú zárukou najlepších výsledkov a náš cit pre detail je povestný.

Najmodernejšie vybavenie

Pravidelne investujeme do najmodernejších technológii a vysoká kvalifikovanosť je prvá a najväčšia výhoda našich zamestnancov.

Vysoký dôraz na ekológiu

Používame len overené a certifikované čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a minimalizujú negatívny vplyv na životné prostredie.

Povedali o nás

„Ak hľadáte spoľahlivé a efektívne riešenie, pre údržbu, profesionálne vyčistenie a ošetrenie svojej podlahy, neváhajte nás kontaktovať.“

Radi vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku

Kontaktujte nás už dnes, radi Vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku ba špeciálne čistenie silno znečistených podláh.